| Kiadó: | Könyvmolyképző |
| Sorozat: | Olvasni jó! |
| ISBN: | 9789634577508 |
| Cikkszám: | moly19-20192 |
| Oldalak száma: | 96 |
| Kiadás éve: | 2019 |
| Készlet: | Rendelhető |
Az Ízek Birodalma bajba került!
Züzüke, a gonosz manó fogságba ejtette a birodalom királynőjét,
és ő uralkodik most minden lakója felett.
Ki menti meg őket?
Pöttöm Pötty, a dundi és bátor tündérlány nem is gondolja, hogy egy kis hencegés micsoda kalandokba sodorja. Züzüke elrabolja Pötty két legjobb barátnőjét, és az Ízek Birodalmába viszi őket. Pötty azonnal a megmentésükre siet. Barátnőit keresve bejárja az egész birodalmat, sok barátot szerez és izgalmasabbnál izgalmasabb kalandokba keveredik.
De vajon sikerül legyőznie Züzükét és megmenteni barátait?
És mi lesz a királynő sorsa?
Mesekönyv az egészséges táplálkozásról.
Napjainkban hatalmas gondot jelent a szülőknek, ha rosszul eszik, válogat a gyermekük, illetve a fiatalkori elhízás is. Tóth Eszter író, dietetikus üde, vidám története játékos formában ad át táplálkozási ismereteket. Eközben a fiatal olvasót izgalmas kalandokba repíti, ahol a barátság a legnagyobb kincs.




